Til kassen

Ansatte

Her finner du kontaktopplysninger på våre ansatte.

Administrasjon


Elin Gabrielsen

Tittel: Daglig leder
Telefon: 97571888
E-post: elin@sam.no

Sture Gabrielsen

Tittel: Økonomiansvarlig
Oppgaver/Ansvar: Regnskap/fakturering/IT-drift
Telefon: 91609368
E-post: sture@sam.no

Salgs- og markedsavdeling


Svein-Erik Røisi

Tittel: Salg og markedsansvarlig
Oppgaver/Ansvar: Leder salgsavdelingen opp mot forhandlernettet og kontraktskunder
Telefon: 90554394
E-post: svein.erik@sam.no

Ordre- kundebehandling og setteriavdeling


Elin Gabrielsen

Telefon: 97571888
E-post: elin@sam.no

Cecilie Sørlie

Tittel: Ordrebehandler
Telefon: 93422368
E-post: cecilie@sam.no

Nina Samuelsen

Tittel: Typograf
Telefon: 99538148
E-post: nina@sam.no
E-post: sam@sam.no

Produksjonsavdeling


Jérôme Mangion

Tittel: Avdelingsleder produksjon
Telefon: 93420989
E-post: jerome@sam.no

Christian Le Brun

Tittel: Produksjonsmedarbeider
Oppgaver/Ansvar: Stempel- og skilt produksjon
Telefon: 93418862
E-post: christian@sam.no

Rodolfo Emilio Parachini

Tittel: Produksjonsmedarbeider
Oppgaver/Ansvar: Stempel- og skilt produksjon
Telefon: 93423075
E-post: rep@sam.no

Øystein Johnsrud

Tittel: Produksjonsmedarbeider
Oppgaver/Ansvar: Skilt produksjon
Telefon: 93420554
E-post: oystein@sam.no